
Smještaji za odmor s pristupom plaži na lokaciji: Burj Khalifa
Pronađite i rezervišite na Airbnbu jedinstvene smještaje s pristupom plaži
Najbolje ocijenjeni smještaji s pristupom plaži na lokaciji: Burj Khalifa
Gosti se slažu: Ovi smještaji s pristupom plaži imaju visoku ocjenu po pitanju lokacije, čistoće i drugih kategorija.

2Min do plaže,JBR Puni pogled na more Studio apart Fit4
Ovaj fantastični studio apartman s punim pogledom na more udaljen je samo nekoliko minuta hoda od plaže JBR, šetališta The Walk, otoka Bluewaters i najvećeg panoramskog točka na svijetu. S prozora apartmana možete uživati u Arapskom zaljevu, obali JBR-a i legendarnom panoramskom točku tačno ispred vas. Studio može primiti do 4 gosta i ima: 🛌 1 bračni krevet (širok 150–179 cm) — 1,6 × 2 m 🛋️ 1 kauč na razvlačenje — 1,4 × 2 m Unutra ćete pronaći svijetli salon s pogledom na more, radni stol, pametni TV, čajnu kuhinju, aparat za kafu na kapsule, mašinu za pranje veša。
PlažaZa pješačenjeCijena
Prosječna ocjena: 4,93 od 5, recenzija: 261
Burj Khalifa view&Creek sea view
Uživajte u luksuzu u našem 2BR stanu u najljepšem mjestu u Dubaiju , koji se može pohvaliti panoramskim pogledom na Burj khalifa Cityscape i pogled na more. Opustite se i opustite u ovom mirnom i elegantnom smještaju. Iskoristite vrhunske sadržaje zgrade, uključujući preljevni bazen, teretanu, prostor za igru za djecu, dječji bazen , višenamjensku dvoranu , teren za badminton i teniski teren ☑️10 minuta do trgovačkog centra Burj Khalifa i Dubai i SHZ ☑️14 minuta do aerodroma u Dubaiju ☑️10 minuta do Utočišta za divlje životinje ☑️18 minuta do Palm Jumeiraha
PogledZa pješačenjePreciznost
Prosječna ocjena: 4,96 od 5, recenzija: 28
1JBR | 3BHK Luksuzni pogled na more i palme s privatnom plažom
Izgubite se u ovom luksuznom apartmanu na visokom spratu s 3 spavaće sobe i prekrasnim pogledom na Dubai Marina, Ain Dubai, Palm Jumeirah i Arapski zaljev. Opustite se uz čarobne zalaske sunca i nezaboravne filmske večeri na otvorenom na vašem prostranom privatnom balkonu. 📍 U blizini: šetalište i plaža u JBR-u, Bluewaters, Dubai Marina, Skydive Dubai, Zero Gravity i Bla Bla Dubai. ✔ Pristup privatnoj plaži, bazenu i teretani ✔ Smart TV i brzi Wi-Fi ✔ Usluga parkiranja + podzemni parking ✔ Ogroman balkon s pogledom na zalazak sunca
PlažaPogledOdlazak
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 21
Zapanjujuća laserska predstava Burj Dubai Mall Connected
Prekrasan luksuzni dvosobni stan (1425 kvadratnih stopa) u Boulevard Pointu preko Dubai Malla povezan AC mostom i s pogledom na Burj Khalifu, fontane. Restoran CZN Burak u prizemlju. Ovaj dizajnerski stan je nešto na šta će gosti biti ponosni. Dolazi s visokim namještajem, velikim balkonom, udobnim krevetima, zvučno izoliranim sobama, zavjesama za kontrolu sunca, teretanom/bazenom za mješovitu upotrebu, parkingom, obezbjeđenjem 0-24. Obje sobe imaju spojene toalete, udoban kauč na razvlačenje u dnevnom boravku za 2 odrasle osobe
Za pješačenjePogledLokacija
Prosječna ocjena: 4,99 od 5, recenzija: 101
Canal Vista | Smještaj u blizini centra grada | Odličan pogled
Uživajte u elegantnom doživljaju na ovom centralno lociranom mjestu s kojeg se pruža nevjerovatan pogled na grad Skyline i vodeni kanal. Nalazi se u Business Bayu – samo u blizini vrelog centra grada gdje se nalaze Burj Khalifa i Dubai Mall – Bit ćete smješteni u najuzbudljivijoj zajednici u Dubaiju u kojoj je sve moguće! S pristupom sadržajima koji poboljšavaju život, veliki bazen s uređenim vrtovima gdje se možete opustiti i opustiti, teretanom, saunom i vanjskim roštiljem. Namjenski radni stol i jedan besplatan parking.
Za pješačenjePogledTV
Prosječna ocjena: 4,89 od 5, recenzija: 76
Huriya Living | Pogled na more i palme i privatna plaža
Uživajte u neometanom pogledu na more iz ovog luksuznog apartmana u rezidenciji Tiara, Palm Jumeirah. Ovaj prostrani smještaj s 1 spavaćom sobom ima veliki bračni krevet, elegantnu kuhinju i privatni balkon. Gosti imaju pristup privatnoj plaži, bazenu, teretani i osiguranju 0–24. Stan također uključuje mašinu za pranje veša za vrhunsku praktičnost. Doživite luksuzan život na jednoj od najprestižnijih lokacija u Dubaiju, samo nekoliko minuta od legendarnih znamenitosti kao što su Burj Al Arab i Atlantis.
PogledPlažaBazen
Prosječna ocjena: 4,93 od 5, recenzija: 28
Čarobni apartman s bračnim krevetom (širok 180–200 cm), bazenom na krovu i pogledom na Burj!
Stan s jednom spavaćom sobom u centru Dubaija, pored Burj Khalife. Bazen na krovu. Bračni krevet (širok 180–200 cm). Besplatan Wi-Fi i besplatna teretana. Blizu metroa. Dobro došli u svoj drugi dom. Ovaj elegantni, moderni stan ima sve što je potrebno da vaš boravak bude apsolutno najbolji mogući. Uživajte u životu pored najviše zgrade na svijetu uz luksuz prekrasnog smještaja. Vi ste samo: 5 minuta do Burj Khalife 5 minuta do tržnog centra Dubai Mall 10 minuta do plaže La Mer 20 minuta do naselja JBR
UdobnostGostoprimstvoČistoća

Dvosoban stan u centru Dubaja | Burj Crown | Vrhunska lokacija
Doživite najbolje od centra grada Dubaija iz ovog elegantnog stana s 2 spavaće sobe u objektu Burj Crown kompanije Emaar. Savršeno smješten u srcu grada, ovaj apartman nudi udoban i moderan boravak samo nekoliko minuta od najpoznatijih znamenitosti Dubaija, uključujući Burj Khalifu, tržni centar Dubai Mall, Dubai Operu i živopisni bulevar. Stan ima dvije udobne spavaće sobe, svijetao i prostran dnevni boravak, potpuno opremljenu kuhinju, moderna kupatila i sve što vam je potrebno za opuštajući boravak.
Za pješačenjePogledCijena
Prosječna ocjena: 4,93 od 5, recenzija: 30
Čaroban stan s bazenom na krovu i pogledom na Burj Khalifu!
Jednosoban stan na visokom spratu u centru grada, pored Burj Khalife. Bazen na krovu. Bračni krevet (širok 180–200 cm). Besplatan Wi-Fi, parking, teretana i sauna. Blizu metroa. Dobro došli u svoj drugi dom. Ovaj moderan, moderan i centralni stan ima sve kako bi vaš boravak bio što bolji. Uživajte u životu pored najviše zgrade na svijetu uz luksuz prekrasnog smještaja. Vi ste samo: 5 minuta do Burj Khalife 5 minuta do tržnog centra Dubai Mall 10 minuta do plaže La Mer 20 minuta do naselja JBR
PogledZa pješačenjeDolazak
Prosječna ocjena: 4,81 od 5, recenzija: 110
Salt & Dunes Studio 1320 | Seven Palms Dubai
Dobro došli u svoje ekskluzivno utočište na Palm Jumeirahu u Seven Palm Residences. Ovaj elegantni studio spaja modernu eleganciju sa životom u stilu odmarališta, s privatnim pristupom plaži, beskonačnim bazenom na krovu s panoramskim pogledom, potpuno opremljenom teretanom i živopisnim restoranima na samo nekoliko koraka. Savršeno za parove ili poslovne putnike koji traže udobnost, praktičnost i vrhunsko iskustvo u Dubaiju na jednoj od najpoznatijih lokacija u gradu.
PlažaZa pješačenjeKuhinja
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 13
Odmaralište na plaži „Adresa” – legendarni pogled – 48. sprat
Doživite luksuz na 48. spratu hotela Address Beach Resort, sa spektakularnim panoramskim pogledom na more. Prostrane i elegantne sobe, spavaća soba s privatnim kupatilom, dva kompletna kupatila, privatna ledena kupka i sauna, potpuno opremljena najsavremenija kuhinja i veliki namješteni balkon. Pristup privatnoj plaži, bazenu, teretani koja radi 24 sata dnevno, krovu s ekskluzivnim restoranima, prestižnim zajedničkim prostorijama i privatnom parkingu.
PogledPlažaLokacija
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 18
1 od 1 beskonačni bazen | Pogled na Burj Khalifu | Spa i teretana
✨ Moderan stan s 2 spavaće sobe i vrhunskim sadržajima Uživajte u udobnom boravku uz 2 spavaće sobe, 3 kupatila i udoban dnevni boravak s sofom na razvlačenje. Opustite se u bazenu na krovu, spa centru, sauni, prostoriji za fitnes i privatnom bazenu. 🌇 Savršena lokacija - samo 16 minuta do Burj Khalife, u blizini Dubai Malla i glavnih atrakcija. Samo 13 km od aerodroma u Dubaiju. Idealno i za rekreaciju i za poslovne boravke! 🌟
PogledUdobnostPreciznost
Prosječna ocjena: 4,86 od 5, recenzija: 7Popularni sadržaji smještaja s pristupom plaži na lokaciji: Burj Khalifa
Stanovi za najam s pristupom plaži

Panoramski apartman s 1 spavaćom sobom u hotelu JW Marriott Dubai Marina
PogledZa pješačenjeGostoprimstvo
Prosječna ocjena: 4,88 od 5, recenzija: 51
Elegantan pogled na luku, 2 kreveta, bazen i privatna plaža
PlažaPogledStanje
Prosječna ocjena: 4,98 od 5, recenzija: 49
Oaza s PET PALMI | Panoramski pogled, pristup bazenu i plaži
PogledPlažaKvalitet sna
Prosječna ocjena: 4,94 od 5, recenzija: 35
Novi 2B | Burj Khalifa | Dubai Mall | 2 bazena | Teretana
PogledZa pješačenjeGostoprimstvo
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 13
Raskošno i opremljeno uz obalu okeana 2.
PogledZa pješačenjeRaspored
Prosječna ocjena: 4,97 od 5, recenzija: 29
Seven Palm - 1BR s pogledom na more
PogledPlažaStanje
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 34
PRVA KLASA | 3BR | Dubai Marina i Palm View
PlažaPogledPorodica
Prosječna ocjena: 4,94 od 5, recenzija: 54
Serene Ocean Views/ 2BR Emaar Beachfront
PlažaPogledU blizini
Prosječna ocjena: 4,89 od 5, recenzija: 27Kuće za najam s pristupom plaži

Privatna plaža s pogledom na palme | 4 spavaće sobe | Samo smještaji
PogledPlažaLokacija
Prosječna ocjena: 4,92 od 5, recenzija: 24
Nekoliko minuta pješice do plaže I JBR Plaza Studio
Za pješačenjePlažaKvalitet sna
Prosječna ocjena: 4,93 od 5, recenzija: 15
FIVE Palm | Prekrasan luksuzni dvosobni stan s pogledom na more
PlažaPogledCijena
Prosječna ocjena: 4,86 od 5, recenzija: 14
Dobar studio s prekrasnim pogledom na more
DolazakPorodicaLokacija
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 4
Poboljšani luksuzni smještaj s 3 kreveta l JBR Beach l Vrhunska lokacija
Za pješačenjePlažaKvalitet sna
Prosječna ocjena: 4,5 od 5, recenzija: 6
Elegantni stan s 1 spavaćom sobom | Udobnost i odlični sadržaji | JVC
StanjeSadržajiZatvoreni prostori

Palm Jumeirah Luxury Villa 4BR Private BeachAccess
PlažaZa pješačenjeStanje
Prosječna ocjena: 4,71 od 5, recenzija: 31
Marina Skyline Serenity | Prostrano i svijetlo
PogledČistoćaOdlazak
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 22Kondominiji za najam s pristupom plaži

VELIČANSTVENI POGLEDI | 64. sprat | 2Bed The Adresa
PogledZa pješačenjeKupatilo
Prosječna ocjena: 4,77 od 5, recenzija: 201
Prostrana, moderna 4 BR, 3 minute hoda do plaže imarine
PogledZa pješačenjeDekor
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 122
Elegantan dvosobni stan
Za pješačenjePlažaUdobnost
Prosječna ocjena: 4,91 od 5, recenzija: 121
NEVJEROVATAN STAN - NAJBOLJA LOKACIJA U DUBAIJU
PlažaPogledKlima uređaj
Prosječna ocjena: 4,86 od 5, recenzija: 158
Luksuzna adresa Marina Hotel - novi stan
PogledPlažaU blizini
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 49
Suvremeni smještaj s 2 spavaće sobe i 2 kupatila u blizini plaže s pogledom na marinu
Za pješačenjePogledSadržaji
Prosječna ocjena: 4,96 od 5, recenzija: 57
Bliss uz plažu | Palm Jumeirah
PlažaPogledDugi boravak
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 14
Prekrasan veliki dupleks na nebu u marini Dubai
PlažaPogledVanjski prostori
Prosječna ocjena: 4,77 od 5, recenzija: 44Destinacije koje možete istražiti
- Dubai Smještaji za odmor
- Abu Dabi Smještaji za odmor
- Doha Smještaji za odmor
- Šardža Smještaji za odmor
- Maskat Smještaji za odmor
- Palm Jumeirah Smještaji za odmor
- Al Ain Smještaji za odmor
- Yas Island Smještaji za odmor
- Fudžaira Smještaji za odmor
- Ajman Smještaji za odmor
- Bur Dubai Smještaji za odmor
- JBR Marina plaža Smještaji za odmor
- Hotelske sobe Burj Khalifa
- Apartmani s dodatnim uslugama Burj Khalifa
- Smještaji sa saunom Burj Khalifa
- Smještaji s krevetom prilagođene visine Burj Khalifa
- Smještaji s pristupom jezeru Burj Khalifa
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za porodice Burj Khalifa
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za kućne ljubimce Burj Khalifa
- Smještaji s bazenom za iznajmljivanje Burj Khalifa
- Smještaji uz plažu za iznajmljivanje Burj Khalifa
- Luksuzni smještaji Burj Khalifa
- Smještaji s masažnom kadom Burj Khalifa
- Stanovi za iznajmljivanje Burj Khalifa
- Smještaji za odmor Burj Khalifa
- Smještaji uz obalu Burj Khalifa
- Smještaji u aparthotelima Burj Khalifa
- Kondominiji za iznajmljivanje Burj Khalifa
- Kuće za iznajmljivanje Burj Khalifa
- Smještaji s pristupom plaži Dubai
- Smještaji s pristupom plaži Ujedinjeni Arapski Emirati
- Burj Khalifa
- JBR Plaža
- Dubai Mall
- Dubai World Trade Centre
- Dubai Hills Park
- The Palm - Jumeirah
- Dubai Miracle Garden
- Bur Juman Centre
- Plaža zmajeva
- La Mer
- Plaža Mamzar
- Globalno selo
- Dubai Marina Mall
- Deira Gold Souk
- City Centre Deira
- Mall of the Emirates
- Meena Bazaar
- Aquaventure Waterpark
- Dubai Hills Mall
- Damac Heights Tower
- The Walk at JBR
- Wild Wadi vodeni park
- Jezero fontane, Dubai
- Ibn Battuta Shopping Mall





