
Smještaji za odmor na lokaciji: Cadzand-Bad
Pronađite i rezervišite jedinstven smještaj na Airbnbu
Nekoliko statističkih podataka o smještajima za odmor na lokaciji: Cadzand-Bad

Ukupno smještaja za odmor
Istražite 180 smještaja za odmor na lokaciji: Cadzand-Bad

Cijene noćenja od
Cijene smještaja za odmor na ovoj lokaciji (Cadzand-Bad) počinju već od 153 KM po noćenju, bez poreza i naknada

Provjerene recenzije gostiju
Više od 3.530 provjerenih recenzija koje će vam pomoći da odaberete

Smještaji za odmor prikladni za porodice
160 objekata koji nude dodatni prostor i sadržaje prikladne za djecu

Smještaji za odmor prikladni za kućne ljubimce
Pronađite 50 smeštaja koji primaju kućne ljubimce

Smještaji za odmor s bazenom
10 objekata koji imaju bazen

Smještaji s posebnim radnim prostorima
40 objekata ima poseban prostor za rad

Dostupnost Wi-Fi mreže
180 smještaja za odmor na ovoj lokaciji (Cadzand-Bad) uključuje pristup Wi-Fi mreži

Popularni sadržaji za goste
U smještajima na ovoj lokaciji (Cadzand-Bad) gosti vole sljedeće sadržaje: Kuhinja, Wi-Fi i Bazen

Prosječna ocjena: 4,7
Smještaji na ovoj lokaciji (Cadzand-Bad) u prosjeku od gostiju dobiju prosječnu ocjenu 4,7 od 5
Najbolje ocijenjeni smještaji za odmor na lokaciji: Cadzand-Bad
Gosti se slažu: ovi smještaji imaju visoku ocjenu po pitanju lokacije, čistoće i još kategorija.

Kuća za odmor Cadzand Beach sa saunom + psi su dobrodošli
Na pješačkoj udaljenosti od plaže možete uživati u divnim šetnjama kroz dine i polderse, u šumi ili na plaži, uživati u finim obrocima vani i zabavljati se družeći se (npr. pored kamina ili uz roštilj 🔥) 🔆 🥂😎 ✅ 3 spavaće sobe (najviše 7 osoba) ✅ Wellness: infracrvena sauna ✅ 1 pas je dobrodošao ✅ 2 kupatila s tušem ✅ Moderna, potpuno opremljena otvorena kuhinja ✅ Smješten na mirnoj lokaciji iza dina, u slijepoj ulici ✅ Unutrašnji kamin ✅ Privatni parking za više automobila ✅ Vrt i terasa s opremom za igralište i igračkama za plažu

Luksuzna kuća u prirodi s wellnessom po jezeru
Koliba vodenih ljiljana se nalazi u šumovitom području pored prekrasnog jezera u vrtu (5600m2) stambene vile. Romantični vikend, opustite se i doživite tišinu na našoj plutajućoj terasi ili se opustite u masažnoj kadi ili sauni u bačvi (koristite besplatno) Luksuzni dekor sa svim udobnostima. Koliba se nalazi na periferiji prirodnog rezervata s mnogo pješačkih i biciklističkih staza. U blizini se nalaze historijski gradovi Bruges i Gent, a također i obala. Otkrijte ljepotu našeg okruženja.

Luksuzna kuća u nizu s 2 terase
Kao par, često smo u inostranstvu zbog posla i volimo iznajmljivati svoj dom ljudima koji će uživati u njemu koliko i mi. Kuća se sastoji od 3 sprata i ima 2 velike terase s mnogo sunca i zelenila. 2 prostrane spavaće sobe, svaka sa zasebnim kupatilima i ugrađenim ormarima. Kuhinja, dnevna soba i trpezarija sadrže visokokvalitetne materijale i obilje prirodne sunčeve svjetlosti. Treća soba + kupatilo ima pristup terasi. Modularni kauč se pretvara u udoban bračni krevet.

Luksuzni stan Cadzand-Bad odmah iza dina
Potpuno nov i moderan stan (> 100 m2 i 30 m2 terase) sa 2 spavaće sobe i 1 kupatilom, odmah iza dina. Pogodno za parove i porodice; idealno za 4 i najviše 6 osoba. Glavna spavaća soba: bračni krevet Swiss Sense. Spavaća soba za goste: bračni krevet na sprat: 2 bračna kreveta od 1,80x2,00 m. jedan iznad drugog. Kuhinja s trpezarijskim barom opremljena je svim uređajima i luksuznim stolom i priborom za kuhanje. Prostrano, luksuzno kupatilo sa tuš kabinom i prostranim kupatilom.

Obnovljena kuća na vodi 900 m od plaže
Dobro došli 😄 U Cadzandu, u mirnoj ulici 900 metara od plaže, nalazi se prekrasna kuća za odmor. Kuća na nasipa je u potpunosti modernizovana i u potpunosti upijena u široku prirodu. Možete uživati u njemu u miru sa svojom porodicom, rođacima ili prijateljima (8 osoba od kojih maksimalno 6 odraslih osoba). Kao dodatni prostor, moderan aneks s prekrasnim pogledom! Kućni ljubimci i pušenje nisu dozvoljeni u kući. !! Postoje 4 sobe, 1 soba s (dječjim) krevetom na sprat.

Jedinstveno skrovište Cavour (50 m2)
Uživajte u lijepom okruženju jedinstvenog boravka usred polja. Ove kuće su dizajnirane visokokvalitetnim materijalima kako bi pružile najviši nivo udobnosti. Lagana šuma i moderni namještaj daju ovom prostoru topao i domaći ambijent. Veliki prozori pružaju izvanredan pogled na tipične Zeeuwse polders. Centralna lokacija omogućava gostima da otkriju obližnje plaže, kao i posjete sela Bruges, Knokke, Cadzand, Damme itd. Nema kućnih ljubimaca - zabranjeno pušenje

Stan s prekrasnim pogledom na more - jedinstvena lokacija
Prostrani luksuzni stan tik uz vodu u marini Breskens, sa spektakularnim pogledom na ušće i luku Westerschelde. Opustite se u fotelji i gledajte jahte, brodove i foke na pješčanim obalama. Ljeti uživajte u izlasku sunca i zadivljujućim zalascima sunca iz dnevne sobe ili terase. Plaža, restorani i centar Breskensa nalaze se na pješačkoj udaljenosti – savršeno mjesto za opuštajući boravak uz more!

Kuća u nizu iz 17. vijeka • 200 m od Tržnog trga
Dobro došli u našu autentičnu kuću iz 17. stoljeća, smještenu u mirnoj historijskoj ulici, samo 200 metara od tržnice i 150 metara od Burga i kapele Svete krvi. Ovaj smještaj odiše historijom. Pored originalnih drvenih greda i toplih podova, u kući se nalaze i ostaci nekadašnje crkve Saint-Donaas, poseban i jedinstven historijski element koji ovo mjesto čini izuzetno posebnim.

La Cigogne Boutique Suites
La Cigogne se nalazi na posebnom mjestu, u najljepšem selu u Nizozemskoj i 250 metara od rezervata prirode Zwin. Apartmani su završeni i ukrašeni s velikom pažnjom, uključujući prekrasan namještaj Carla Hansena i Ethnicraft. Ovdje ćete pronaći elegantan spokoj s pažnjom posvećenom luksuzu. Dobro došli u naše boutique apartmane i u našu prekrasnu regiju. Valentinovo i Kimm

Ekskluzivni penthouse s pogledom na more
Probudite se visoko iznad rijeke Westerschelde uz panoramski pogled koji oduzima dah. Ovaj ekskluzivni penthouse na najvišem spratu u Port Scaldisu, smješten neposredno na obali, predstavlja utočište mira, svjetla i prostranosti. Sa balkona uživajte u izlasku sunca i suncu do otprilike 15 sati. Plaža, marina, trgovine i restorani nalaze se na maloj pješačkoj udaljenosti.

Hoeve Cezant: jedinstveni smještaj u Cadzand-Badu!
Rustikalno noćenje na jedinstvenom mjestu u Cadzand-Badu! Hoeve Cezant nudi ovaj luksuzni, udobni smještaj za 6 osoba na pješačkoj udaljenosti od plaže. Opustite se na ovom prekrasnom mjestu na ulazu u primorsko odmaralište Cadzand. Nedaleko od rezervata prirode Het Zwin. Doživite i uživajte u ovom prekrasnom zelansko-poljskom području!

Polderhuys | Mir i prostor za dvoje
Odmaknite se od svakodnevne gužve i vreve. Samo zvuk ptica i vjetra. Noću, samo svjetlost zvijezda i svjetionik u daljini. Polderhuys: 100 godina stara staja pretvorena u mjesto mira i prostranstva. Za dvoje. Da se malo uspori i ne radi ništa neko vrijeme. Upravo onako kako se nadate, a možda čak i malo bolje.
Popularni sadržaji u smještajima za odmor na lokaciji: Cadzand-Bad
Boravite u blizini najboljih znamenitosti na lokaciji: Cadzand-Bad
Ostali sjajni smještaji za odmor na lokaciji: Cadzand-Bad

‘COOL‘ cottage, usred polja.

Privatni glamping s hidromasažnom kadom

Prekrasan stan na pješačkoj udaljenosti od mora

Prostrana porodična kuća u centru Cadzand-Bada

Twin C

Apartman Julie: prostran apartman na 150m od plaže

Luksuzna Bath House C-view on Dunes with Pool and Sauna

Udoban stan s balkonom i radnim prostorom
Kada je najbolje vrijeme da se posjeti Cadzand-Bad?
| Mjesec | Jan | Feb | Mar | Apr | Maj | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prosječna cijena | 312 KM | 310 KM | 283 KM | 322 KM | 298 KM | 322 KM | 348 KM | 346 KM | 310 KM | 307 KM | 293 KM | 312 KM |
| Prosječna temperatura | 5 °C | 5 °C | 7 °C | 10 °C | 14 °C | 16 °C | 19 °C | 19 °C | 16 °C | 12 °C | 8 °C | 5 °C |
Destinacije koje možete istražiti
- Smještaji s pristupom plaži Cadzand-Bad
- Smještaji s mašinom za pranje veša i sušilicom Cadzand-Bad
- Kuće za iznajmljivanje Cadzand-Bad
- Vile za iznajmljivanje Cadzand-Bad
- Smještaji s garniturom za sjedenje na otvorenom Cadzand-Bad
- Smještaji uz obalu Cadzand-Bad
- Kuće blizu plaže za iznajmljivanje Cadzand-Bad
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za kućne ljubimce Cadzand-Bad
- Smještaji s terasom Cadzand-Bad
- Stanovi za iznajmljivanje Cadzand-Bad
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za porodice Cadzand-Bad
- Smještaji s punjačem za električna vozila Cadzand-Bad
- Smještaji uz plažu za iznajmljivanje Cadzand-Bad
- Plaža Malo-les-Bains
- Plopsaland De Panne
- Cadzand-Bad
- Renesse Strand
- Knokke-Strand Beach Club
- Sportpaleis
- Bellewaerde
- Strand Oostende
- Oostduinkerke strand
- Dvorac Gravensteen
- Antverpen
- Gent-Sint-Pieters railway station
- Park Spoor Noord
- MAS - Museum aan de Stroom
- Katedrala naše gospe
- Muzej Plantin-Moretus
- Tiengemeten
- Villa Cavrois
- Het Zwin Natuur Park
- Antwerpen-Zuid station
- Parc de Barbieux
- Bourgoyen-Ossemeersen
- Red Star Line Museum
- Lotto Arena Vip





