
Kondominiji za iznajmljivanje u blizini ove lokacije: Cinque Terre
Pronađite i rezervišite jedinstven kondominij na Airbnbu
Najbolje ocijenjeni kondominiji za iznajmljivanje u blizini ove lokacije: Cinque Terre
Gosti se slažu: ovi smještaji imaju visoku ocjenu po pitanju lokacije, čistoće i još kategorija.

Zapanjujući stan s nevjerovatnim pogledom na Cinque Terre
Dobro došli u Riomaggiore, ulaz u Cinque Terre! 🏡 Šta naš smještaj čini posebnim? * Nevjerovatan pogled na more: uživajte u najboljem pogledu na Cinque Terre s naše terase. * Prostran i udoban: 3 spavaće sobe, 2 kupatila, dovoljno mjesta za porodice ili grupe. * Uključen parking: rijedak dragulj u Riomaggioreu, samo 5 minuta od kuće. * Savršena lokacija: idealna za ljubitelje mora i planinare, sa zadivljujućim stazama i skrivenim plažama u blizini. Rezervišite sada i doživite čaroliju Cinque Terrea!
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 242
Pogled na more iz stana otvorenog srca
Prenditi un momento di pace da questo stile di vita moderno, iperveloce e caotico. Dal balcone , contempla i suoni e i colori cangianti del mare e della collina dei vigneti dall'alba al tramonto. Prenditi un momento di pace e lascia riposare la mente. Dalla camera da letto, comodamente sdraiati sul letto, potrete vedere il mare, sentirne il rumore e ammirare l'intero panorama, perché il letto è proprio accanto alla terrazza. Addormentatevi con il suono delle onde del mare. È un'esperienza unica.
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 747
Luksuz uz plažu u vili Ferrer
Uživajte u jedinstvenom luksuznom doživljaju, počevši od impozantnog bougainvillea na fasadi vile Ferrer u kojoj se nalazi stan. Ispred, samo nekoliko metara dalje, plaža i duboko plavo more Cinque Terre. Nevjerojatan pogled na more nalazi se i unutar apartmana, gdje ćete pronaći autentične đenovljanske pločice te kolekciju suvremene umjetnosti i dizajna: poput kultnog stola Fornasetti, starinskih Kartell stolica, ograničenog izdanja Rosenthala 70 te djela Sabattinija i Kurode.
Prosječna ocjena: 4,91 od 5, recenzija: 151
Pogled na more i velika terasa – Lift – 1,5 kupatila
Uživajte u srcu Riomaggiorea s povlaštene lokacije. Ovaj jedinstveni prostor kombinuje šarm Cinque Terre s rijetkim pogodnostima za ovo područje: - Velika i opremljena panoramska terasa – Udoban lift: apsolutna rijetkost u Riomaggioreu - Strateška lokacija: samo 1 minutu hoda od željezničke stanice, u mirnom području, ali blizu svega. - Moderne pogodnosti: klima uređaj u svakoj sobi, brzi Wi-Fi, veš mašina i mašina za suđe. CITRA kod regije Ligurija: 011024-LT-0187
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 367
Alcova, skrovito utočište iz snova pored mora
Alcova je očaravajući kuća za odmor na obali s predivnim pogledom na Sredozemno more i šarene kuće i vinograde Riomaggiorea s privatne terase ovog penthousea. Blizu svega, ali na skrivenoj lokaciji gdje ćete uživati u miru i tišini. Prirodno svjetlo, morski povjetarac i zvuk valova ispunjavaju svaku osvježavajuće modernu privatnu spavaću sobu s elegantnim kupatilom u sklopu sobe. Uvijek nastojim da vam omogućim da svoj odmor u Cinque Terreu provedete kao lokalac!
Prosječna ocjena: 4,99 od 5, recenzija: 119
Potkrovlje „Il Castello” s terasama s pogledom na more
Elegantan otvoreni prostor u historijskom centru Riomaggiorea, u podnožju dvorca iz 13. vijeka, opremljen s tri privatne terase s pogledom na „Via dell 'Amore” i zalaske sunca 5 Terre. Po dolasku ćemo vas dočekati s bocom vina i grickalicama u kojima možete uživati uz pogled na more: mali poklon osmišljen za početak vašeg opuštajućeg boravka. Kada boravite u našem stanu, dobit ćete QrCode koji će vam pružiti sadržaje za pristup Via dell 'Amore
Prosječna ocjena: 4,99 od 5, recenzija: 273
Indigo Riomaggiore 011024-CAV-0133
Svijetli i udobni stan, potpuno nov, s ogromnom terasom s pogledom i lijepim malim vrtom s jacuzzijem. Dvije udobne uređene spavaće sobe, s privatnim kupatilom, dnevnim boravkom s potpuno opremljenom kuhinjom i kaučem koji može postati udoban bračni krevet. Wi-Fi, klima-uređaj, Smart TV i besplatne toaletne potrepštine. Mirno i mirno mjesto, na jednoj od najspektakularnijih lokacija u Riomaggioreu i samo 5 minuta hoda od centra grada.
Prosječna ocjena: 4,96 od 5, recenzija: 215
ROMANTIČNA PRIVATNA SOBA BLIZU MORA
Naše osoblje se u potpunosti sastoji od ljudi koji su odrasli između mora i planina ove prekrasne zemlje. Odgovorit ćemo na sve vaše znatiželje o mjestu ili strukturi, a uz naš savjet, učinit ćemo vaše iskustvo u 5 Terre izvanrednim; kontaktirajte nas! Soba se nalazi u drevnoj uličici sela, Via Sant 'Antonio, i ima dva velika prozora s pogledom na more; to je kratka šetnja od željezničke stanice, Marina di Riomaggiore i glavne ulice grada.
Prosječna ocjena: 4,97 od 5, recenzija: 269
Ca' du Cila - Stvarajte uspomene - Riomaggiore
Ca' du Cila je prostrana i mirna alternativa Riomaggioreu. S njegove lokacije se pruža širi pogled na brda, selo i more. U isto vrijeme, s obzirom na malu veličinu Cinque Terrea, još uvijek je blizu centra grada, plaže i željezničke stanice, samo nekoliko dodatnih minuta hoda. Bilo da se radi o danu na plaži ili šetnji prirodom, to je savršeno mjesto za opuštanje i uživanje u sjajnim trenucima s partnerom, prijateljima ili porodicom.
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 200
Monterosso: Dvosoban stan s panoramskom terasom
Dvosobni stan gleda na glavni trg historijskog centra Monterossa i opremljen je klima-uređajem i Wi-Fi mrežom. Jaka tačka su njegove terase: mala na podu i velika iznad vam omogućavaju da u potpunosti uživate u predivnom pogledu na zaljev i krovove starog grada. Terase su opremljene stolom i stolicama, suncobranom i ležaljkama. Kuhinja ima šporet, frižider sa zamrzivačem, mašinu za suđe. Kupatilo ima tuš kabinu, WC školjku i bide.
Prosječna ocjena: 4,85 od 5, recenzija: 162
Lucy's Flat, Riomaggiore
CITRA 011024-LT-0379 🏡 Stan je upravo renoviran (2022.), nalazi se u marini Riomaggiore. 🐠 S terase se možete diviti slikovitom izgledu šarenih kuća koje se ističu na prekrasnoj stanici u marini. 🚂 Do njega se može doći za 5 minuta hoda od željezničke stanice. djeca 👶 su Benveuti. Treba ići stepenicama. Zbog fizikalnog okruženja, svjetla na terasi i suncobran možda neće uvijek biti dostupni.
Prosječna ocjena: 4,9 od 5, recenzija: 319
Italove_Riomaggiore #Apt2 s terasom - ekskluzivno
Stan „Italove_Riomaggiore” nalazi se u privilegovanom položaju u centru Riomaggiorea, što gostima garantuje priliku da dožive fantastično iskustvo u srcu 5 Terre. Karakteristična terasa stana omogućit će vam da uživate i živite u prekrasnom pogledu na grad Riomaggiore i more. Idealna lokacija, na korak od restorana u centru i marine, prodavnice centra, pristajanje brodova i željezničke pruge.
Prosječna ocjena: 4,99 od 5, recenzija: 205Popularni sadržaji u kondominijima u blizini ove lokacije: Cinque Terre
Smještaji u kondominijima za sedmične boravke

Stan „Parfem mora” - 50 metara od mora
Prosječna ocjena: 4,98 od 5, recenzija: 144
Apartman Zia Maria s terasom s pogledom na more
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 202
Jack's Paradise suite
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 109
Cà de Greg • La Spezia centro
Prosječna ocjena: 4,92 od 5, recenzija: 213
Luksuzni stan na Mediteranu
Prosječna ocjena: 4,96 od 5, recenzija: 183
Stan u vili Rita
Prosječna ocjena: 4,97 od 5, recenzija: 108
Stan Scoglio - Monterosso al mar - 5terre
Prosječna ocjena: 4,9 od 5, recenzija: 216
Stan s pogledom na more „Cà di Bafirussi” - Vernazza
Prosječna ocjena: 4,99 od 5, recenzija: 109Smještaji u kondominijima prikladni za kućne ljubimce

5 Terre - (Compagnia del Mare)- Centar
Prosječna ocjena: 4,99 od 5, recenzija: 105
Sunnyflat
Prosječna ocjena: 4,91 od 5, recenzija: 247
Allamani House Citra:011015-LT-3419
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 105
Lovely Centro Riomaggiore-5 Terre
Prosječna ocjena: 4,92 od 5, recenzija: 299
studio, kuhinja, svježi doručak
Prosječna ocjena: 4,92 od 5, recenzija: 131
Dobre vibracije potkrovlja ( Ca Lidia)
Prosječna ocjena: 4,87 od 5, recenzija: 197
Kuća Nini između 5 Terre i Portovenerea
Prosječna ocjena: 4,93 od 5, recenzija: 304
Penthouse-sea view terrace in Lerici-> 5 Terre
Prosječna ocjena: 4,91 od 5, recenzija: 149Smještaji u kondominiju s bazenom

Apartman s pogledom na bazen i vrt - prizemlje
Prosječna ocjena: 4,85 od 5, recenzija: 109
Ombreseda Casa Camilla Resort
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 24
Le Case di Rosie – Apartman s pogledom na Toskanu i bazenom
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 15
Vjetrenjača Nonna Sà
Prosječna ocjena: 4,9 od 5, recenzija: 30
La Casa del Sol, dragulj s pogledom iz snova
Prosječna ocjena: 4,89 od 5, recenzija: 46
Dimora le Cinque Terre - 2 spavaće sobe i bazen
Prosječna ocjena: 4,64 od 5, recenzija: 64
Rustikalno okruženo prirodom 15 minuta od mora
Prosječna ocjena: 4,92 od 5, recenzija: 39
Toskana Lunigiana Ap. „Il cavallo”
Prosječna ocjena: 4,82 od 5, recenzija: 134Privatni smještaji u kondominijima

Udoban studio s panoramskom terasom
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 354
Casa Maja
Prosječna ocjena: 4,99 od 5, recenzija: 103
Stan Casedirio, Riomaggiore
Prosječna ocjena: 4,88 od 5, recenzija: 560
"stan IL LIMON" - Cinque Terre - dvosoban stan
Prosječna ocjena: 4,93 od 5, recenzija: 281
MIA Studio, samo nekoliko koraka od Via dell 'Amore
Prosječna ocjena: 4,93 od 5, recenzija: 415
Casa 67 Seaview studio i jacuzzi
Prosječna ocjena: 4,97 od 5, recenzija: 191
L'Ancioetta Tipična kuća u centru Vernazze
Prosječna ocjena: 4,85 od 5, recenzija: 207
Besplatno parkiranje, klima-uređaj , nevjerovatni pogledi i šetnja do plaže
Prosječna ocjena: 4,92 od 5, recenzija: 213Nekoliko statističkih podataka o kondominijima za iznajmljivanje u blizini ove lokacije: Cinque Terre

Ukupno smještaja za odmor
Istražite 240 smještaja za odmor na lokaciji: Cinque Terre

Cijene noćenja od
Cijene smještaja za odmor na ovoj lokaciji (Cinque Terre) počinju već od 137 KM po noćenju, bez poreza i naknada

Provjerene recenzije gostiju
Više od 31.730 provjerenih recenzija koje će vam pomoći da odaberete

Smještaji za odmor prikladni za porodice
70 objekata koji nude dodatni prostor i sadržaje prikladne za djecu

Smještaji za odmor prikladni za kućne ljubimce
Pronađite 50 smeštaja koji primaju kućne ljubimce

Smještaji s posebnim radnim prostorima
90 objekata ima poseban prostor za rad

Dostupnost Wi-Fi mreže
230 smještaja za odmor na ovoj lokaciji (Cinque Terre) uključuje pristup Wi-Fi mreži

Popularni sadržaji za goste
U smještajima na ovoj lokaciji (Cinque Terre) gosti vole sljedeće sadržaje: Kuhinja, Wi-Fi i Bazen

Prosječna ocjena: 4,8
Boravci na ovoj lokaciji (Cinque Terre) imaju visoke ocjene gostiju, u prosjeku 4,8 od 5!
Destinacije koje možete istražiti
- Smještaji uz obalu Cinque Terre
- Smještaji u privatnim apartmanima Cinque Terre
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za porodice Cinque Terre
- B&B (noćenje s doručkom) Cinque Terre
- Smještaji u potkrovlju Cinque Terre
- Planinske kuće za iznajmljivanje Cinque Terre
- Smještaji u gostinjskoj kući Cinque Terre
- Smještaji s doručkom Cinque Terre
- Smještaji uz plažu za iznajmljivanje Cinque Terre
- Smještaji s bazenom za iznajmljivanje Cinque Terre
- Smještaji s masažnom kadom Cinque Terre
- Smještaji s pristupom plaži Cinque Terre
- Stanovi za iznajmljivanje Cinque Terre
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za kućne ljubimce Cinque Terre
- Boutique hoteli Cinque Terre
- Vile za iznajmljivanje Cinque Terre
- Kuće blizu plaže za iznajmljivanje Cinque Terre
- Smještaji za odmor Cinque Terre
- Kuće za iznajmljivanje Cinque Terre
- Kondominiji za iznajmljivanje La Spezia
- Kondominiji za iznajmljivanje Ligurija
- Kondominiji za iznajmljivanje Italija
- Varenna
- Le 5 Terre La Spezia
- Baia del Silenzio
- Piazza del Duomo (Pisa)
- Akvarijum u Đenovi
- Genova Brignole
- Nacionalni park Appennino Tosco-emiliano
- Željeznička stanica Pisa
- Stadion Luigi Ferraris
- Parco dell'Orecchiella
- Nacionalni park Cinque Terre
- Genova Nervi
- Val di Luce
- Abbazia di San Fruttuoso
- Plaža Vernazza
- Porto Antico
- Cinque Terre
- Porta Elisa
- Levanto plaža
- Piazza dei Cavalieri
- Grad djece i mladih
- Galata Muzej mora
- Palazzo Rosso
- Chiavari
- Aktivnosti Cinque Terre
- Aktivnosti La Spezia
- Kuhanje La Spezia
- Degustacije La Spezia
- Sportovi na vodi La Spezia
- Na otvorenom La Spezia
- Obilasci na temu kulture La Spezia
- Aktivnosti Ligurija
- Obilasci na temu hrane Ligurija
- Kuhanje Ligurija
- Obilasci na temu kulture Ligurija
- Na otvorenom Ligurija
- Degustacije Ligurija
- Umjetničke radionice Ligurija
- Sportovi na vodi Ligurija
- Aktivnosti Italija
- Vježbanje Italija
- Kupovina i moda Italija
- Obilasci na temu hrane Italija
- Kuhanje Italija
- Obilasci na temu kulture Italija
- Letenje Italija
- Wellness Italija
- Degustacije Italija
- Divlje vrste Italija
- Znamenitosti Italija
- Nastupi Italija
- Muzeji Italija
- Umjetničke radionice Italija
- Fino objedovanje Italija
- Galerije Italija
- Na otvorenom Italija
- Arhitektura Italija
- Sportovi na vodi Italija





