
Smještaji za odmor na lokaciji: Golf del Sur
Pronađite i rezervišite jedinstven smještaj na Airbnbu
Najbolje ocijenjeni smještaji za odmor na lokaciji: Golf del Sur
Gosti se slažu: ovi smještaji imaju visoku ocjenu po pitanju lokacije, čistoće i još kategorija.

Dizajnerski apartman s terasom i bazenima
Otkrijte naš elegantni dizajnerski stan (71 m² uklj. terasu) u Golf del Suru na Tenerifima. Idealno za parove koji traže udobnost i kvalitet. Uživajte u prostranoj terasi s pogledom na planinu Teide i izlazak sunca, roštilju marke Weber i ležaljkama za opuštanje marke Lafuma. Opremljen klima-uređajem, vrhunskom kuhinjom, pametnim televizorom (međunarodni kanali) i Wi-Fi mrežom putem optičkog kabla. Pristup grijanim bazenima u našem ekskluzivnom kompleksu za odmor. Samostalni dolazak i personalizovana usluga koju pruža naš tim s više od 10 godina iskustva.

KUĆA · Kućica Seafront Oasis del Sur
Dobro došli u naš udoban smještaj uz more u Oasis del Sur, Tenerife! S pogledom na mirne vode Golf del Sura, naša povezana gradska kuća nudi miran odmor porodicama, parovima ili prijateljima koji traže spokoj. Opustite se i opustite u našem lijepo uređenom i funkcionalnom prostoru, zajedno s dvije dvokrevetne spavaće sobe, dvije tuš-kabine i suncem obasjanom terasom savršenom za sunčanje. Uronite u bazen s grijanom morskom vodom ili uživajte u omiljenim emisijama uz Smart TV i brzi Wi-Fi.

Villa Serena: Pronađite luksuz i spokoj na Tenerifima.
Pravo skrovište, gdje se ljepota prirode i luksuza spajaju. S direktnom kapijom od objekta koja je povezana s parkom prirode, osjećat ćete se kao da ste jedno s prirodom. Pobjegnite u vilu Serena u Palm Mar Tenerifima... Zamislite da se probudite uz panoramski pogled na Atlantik, El Teide i rezervat prirode La Rasca, izležavajući se pored svog privatnog bazena. Vaš odmor iz snova počinje ovdje! Jeste li spremni doživjeti najbolje od Tenerifa sa stilom? Rezervišite smještaj sada!

Topli bazen, more, Wi-Fi profesionalno, plinski roštilj, vrt, 02
Stan na jednom spratu u ograđenom kompleksu s grijanom morskom vodom i bazenom za opuštanje s toplom vodom od 12 metara, u vrlo mirnom kvartu i sa profesionalnom Wi-Fi mrežom „omada”, idealnim za opuštanje ili rad na daljinu. 10 minuta od dvije najbolje plaže na ostrvu i pored ribarskog sela s fantastičnim lokalnim restoranima. Vrlo dobro opremljen kako biste se osjećali kao kod kuće.<br><br>Ovaj mali jednospratni stan se nalazi u privatnom kompleksu od 11 jedinica uz more.

Luksuzna vila u golf terenu Amarilla
Naša vila za iznajmljivanje smještaja za odmor je prekrasan, prostran objekat koji se nalazi pored terena za golf Amarilla. Sa tri spavaće sobe i tri kupatila, to je savršen odmor za grupu prijatelja ili porodicu. Vila ima grijani bazen, savršen za umirujuće kupanje u hladnijim danima ili opuštanje u bilo koje doba godine. Lokacija vile je nenadmašna, a plaža je udaljena samo 20 minuta hoda. Možete uživati u prekrasnim zalascima sunca iz udobnosti privatnog balkona vile.

Golf del Sur, kuća Sandrella
Ako tražite osunčano mjesto, idealno za parove i opremljeno svim udobnostima, ovaj elegantni smještaj je savršen izbor za vas. Nudi sve što vam je potrebno za uživanje u ugodnim trenucima, kako tokom dana, s bazenom, dvije terase idealne za uživanje na suncu na Tenerifima i za večernji aperitiv, a u večernjim satima s velikim izborom barova i klubova u okolnim područjima, uključujući bar pored bazena - restoran (The Waterfall) koji također nudi živu muziku

Zalazak sunca i golf
Zalazak sunca i golf – mirna oaza u srcu Tenerifa! 🌅🏌️♂️ Uživajte u miru ovog spokojnog smještaja u Golf del Suru! Stan ima vlastiti balkon s kojeg možete gledati prekrasne zalaske sunca. Teren za golf i prirodna vulkanska plaža udaljeni su samo 2 minute hoda, a odlični restorani i šarmantna luka udaljeni su 500 metara. Glavni dodaci: grijani bazeni, besplatno parkiranje, brzi Wi-Fi, okruženje pogodno za kućne ljubimce i samostalni dolazak. 🐾

Ocean Ridge House
Raj vas čeka na našem bijegu na Tenerifima! Zamislite da se probudite uz zvuk valova i svjež miris okeanskog povjetarca. Naš prostrani i dobro opremljeni smještaj, smješten na zadivljujućoj obali, nudi savršen odmor za vas i vaše najmilije (do 6 gostiju!). Uronite u otočno blaženstvo usred zimzelenih golf terena, samo 15 minuta vožnje od aerodroma Tenerife South, te grijanog bazena, netaknute šljunčane plaže i nacionalnog parka na vašem pragu.

Ekskluzivna privatna vila s pogledom na beskrajni okean
Probudite se uz panoramski pogled na Atlantski okean i La Gomeru u ovoj prostranoj vili s četiri spavaće sobe, dizajniranoj za opušten boravak s porodicom ili prijateljima. Četiri moderne kupaonice, grijani privatni bazen, vrt, unutrašnje dvorište, vanjski prostor za objedovanje i roštilj nude udobnost u zatvorenom i na otvorenom. Privatni lift povezuje sva tri sprata, a garaža ima prostor za dva automobila.

Smještaj u kanarskom stilu s pogledom na more, terasom i bazenom
@sleephousetenerife Prekrasna kuća u kanarskom stilu s dvije sobe, nedavno renovirana, s velikom terasom i bazenom sa solarijumom i prostorom za opuštanje. Kuća se nalazi u mirnom području sa ruralnom atmosferom, ali uz prednost što je udaljena samo 15 minuta od plaže. Kuća je na vrhu brda i ima prekrasan i čist panoramski pogled prema moru. Zalasci sunca su veličanstveni s ostrvom La Gomera u pozadini.

La Vista Preciosa
Romantični stan za četiri osobe u Golf del Suru, 5 minuta od plaže i šetališta s pogledom na more. U Fairway Villageu, ovaj stan, koji se nalazi na prvom spratu sa nezavisnim ulazom, nudi izuzetan pogled na okean i Teide. Tu je odvojena spavaća soba s bračnim krevetom, dnevni boravak s kuhinjom i kaučem na razvlačenje, TV i veš mašina. Tu su tri bazena, bar i restoran.

Stan Cosmos - miran odmor za dvoje.
Udoban jednosoban stan, smješten u mirnom i tihom kompleksu u srcu golf kluba Amarilla. S terase se pruža spektakularan pogled na golf kamp do vulkana Teide. Stan Cosmos se sastoji od otvorene kuhinje/ dnevnog boravka, jedne spavaće sobe i jednog kupatila. U kompleksu se nalazi bazen s barom pored bazena gdje možete upiti sunce dok pijuckate rashlađenu sangriju.
Popularni sadržaji u smještajima za odmor na lokaciji: Golf del Sur
Ostali sjajni smještaji za odmor na lokaciji: Golf del Sur

Udoban stan u Golf del Suru s grijanim bazenom

Tropski vrt, velika terasa, bazeni, za 4 osobe

Palm Villa s vlastitim bazenom s pogledom na teren za golf

Porodica Villa Tumaco u Amarilla Golfu

Zelena kuća

Ático "Cholas by the Beach"

Loving Los Abrigos

Prekrasan apartman s pogledom na more
Destinacije koje možete istražiti
- Las Palmas de Gran Canaria Smještaji za odmor
- Costa Adeje Smještaji za odmor
- Maspalomas Smještaji za odmor
- Corralejo Smještaji za odmor
- Puerto del Carmen Smještaji za odmor
- Santa Cruz de Tenerife Smještaji za odmor
- Puerto de la Cruz Smještaji za odmor
- Playa Blanca Smještaji za odmor
- Playa de las Américas Smještaji za odmor
- Isla de Lanzarote Smještaji za odmor
- Costa Teguise Smještaji za odmor
- Los Cristianos Smještaji za odmor
- Tenerife
- Playa Del Duque
- Plaža de Las Teresitas
- Siam Park
- Park Santiago III
- Playa de las Américas
- Plaža de la Tejita
- Fuente Playa de Las Vistas
- Playa Torviscas
- Golf del Sur
- Loro Park
- Playa Jardin
- Giganti
- Hrišćansko bratstvo Južni Tenerife
- Golf Costa Adeje
- Altamira Apts
- Playa del Médano
- Nacionalni park Teide
- Parque Santiago Iii Iv
- Aqualand Costa Adeje
- Playa de Martiánez
- Plaža Los Guíos
- Plaža San Marcos
- Playa del Socorro





