
Smještaji za odmor na lokaciji: Hollywood Beach
Pronađite i rezervišite jedinstven smještaj na Airbnbu
Nekoliko statističkih podataka o smještajima za odmor na lokaciji: Hollywood Beach

Ukupno smještaja za odmor
Istražite 4.250 smještaja za odmor na lokaciji: Hollywood Beach

Cijene noćenja od
Cijene smještaja za odmor na ovoj lokaciji (Hollywood Beach) počinju već od 52 KM po noćenju, bez poreza i naknada

Provjerene recenzije gostiju
Više od 104.270 provjerenih recenzija koje će vam pomoći da odaberete

Smještaji za odmor prikladni za porodice
1.880 objekata koji nude dodatni prostor i sadržaje prikladne za djecu

Smještaji za odmor prikladni za kućne ljubimce
Pronađite 850 smeštaja koji primaju kućne ljubimce

Smještaji za odmor s bazenom
3.730 objekata koji imaju bazen

Smještaji s posebnim radnim prostorima
2.760 objekata ima poseban prostor za rad

Dostupnost Wi-Fi mreže
4.150 smještaja za odmor na ovoj lokaciji (Hollywood Beach) uključuje pristup Wi-Fi mreži

Popularni sadržaji za goste
U smještajima na ovoj lokaciji (Hollywood Beach) gosti vole sljedeće sadržaje: Uz plažu, Samostalni dolazak i Teretana

Prosječna ocjena: 4,5
Smještaji na ovoj lokaciji (Hollywood Beach) u prosjeku od gostiju dobiju prosječnu ocjenu 4,5 od 5
Najbolje ocijenjeni smještaji za odmor na lokaciji: Hollywood Beach
Gosti se slažu: ovi smještaji imaju visoku ocjenu po pitanju lokacije, čistoće i još kategorija.

Moderan potkrovlje s bračnim krevetom i stepenicama do plaže
Uživajte u modernom, ugodnom potkrovlju inspirisanom okeanom, samo nekoliko koraka od plaže Hollywood. – Može primiti 2 osobe | 1 spavaća soba u potkrovlju s bračnim krevetom (širine 150–179 cm) | 1 kupatilo s kadom | ukrasi, zen stil – Nekoliko koraka od plaže Hollywood Beach i šetališta; 10,5 km do aerodroma FLL – Mini kuhinja sa štednjakom i mini frižiderom - 40-inčni Roku TV + otvoreni radni stol sa stolicom – Perionica rublja na kovanice + zajednička perilica/sušilica u zgradi – Dječja oprema (krevetić, igračke, stolica za hranjenje) besplatno; prikladno za kućne ljubimce
Prosječna ocjena: 4,84 od 5, recenzija: 25
Surf Beach house steps to Beach
Lokacija, lokacija, lokacija!!!! Samo nekoliko koraka od OKEANA i šetališta, ova mirna i elegantna kuća na plaži s 3 spavaće sobe i 2,5 kupatila nudi dovoljno prostora za opuštanje i opuštanje. Uživajte u luksuzu jer imate svoju privatnu kuću na plaži! Prostran, svijetao i ukusno namješten, BESPLATAN parking i mašina za pranje/sušenje veša! Ovaj dvospratni smještaj nalazi se odmah pored zadivljujuće šetnice Hollywood Beach Boardwalk, samo nekoliko koraka od restorana, prodavnica, žive muzike i barova uz plažu. Čeka vas nezaboravan boravak!
Prosječna ocjena: 4,97 od 5, recenzija: 88
Direktan pristup plaži i bazeni u Tidesu | 7. sprat
*Zgrada naplaćuje dodatne naknade: jednokratnu naknadu za sadržaje u iznosu od 30 USD za svake 2 odrasle osobe; plus parking* Pogledajte u nastavku za više informacija. Dobro došli u naš tropski raj - ostavite sve svoje brige iza sebe! Naš skriveni dragulj u Hollywoodu je samo 15 minuta od aerodroma Fort Lauderdale. Luksuzni stan uz okean s 2 grijana bazena i direktnim pristupom plaži. Ima bijeli plutajući strop, LED rasvjetu koja mijenja boje, mermerne podove i potpuno opremljenu kuhinju! Balkon na 7. spratu gleda na vrt/grad.
Prosječna ocjena: 4,89 od 5, recenzija: 97
Vaše utočište uz okean | Nezaboravno
Doživite savršen spoj luksuza, udobnosti i ekskluzivnosti u ovoj zadivljujućoj kući na plaži s pogledom na tirkizni okean koji oduzima dah. Uživajte u spektakularnom VIP tretmanu 💍 Prosidbe 🎂 Rođendan 🍾 Romantični smještaji na krovu, privatni lift, prostrani balkoni, 4 elegantne spavaće sobe i glavni apartman u stilu spa centra. Samo izađite van i za 1 minutu ste na plaži. Savršeno za porodice i premium grupe koje traže izuzetan boravak u Fort Lauderdaleu. Samo nekoliko minuta vožnje do kultnog hotela i kasina Hard Rock.
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 22
Lyfe Resort Oceanview Luxurious 2-Bedroom
Luksuzni pogled na okean. Savršeno za porodice, grupe prijatelja i firme. S pogledom na Atlantski okean pruža savršen odmor na plaži. Naknada za hotelske usluge/sadržaje u iznosu od 40 $/dan plus porez, omogućava neograničen Wi-Fi, neograničen pristup teretani, bazenu i plaži, gdje će dobiti 2 ležaljke, 1 suncobran i peškire. Karakteristike: Spectacular Sundeck, Private Beach Access, Dining/Cocktails restaurant, Spa, Gym, 2 beskonačna bazena s pogledom na okean, kabane, V.Parking. Najbolja centralna lokacija
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 104
Moderan kondominij uz plažu sa zadivljujućim pogledom na okean
Elegantan apartman s jednom spavaćom sobom i spektakularnim pogledom na okean. Moderan namještaj, klizna staklena vrata od poda do stropa, privatna namještena terasa s pogledom na okean, obalni pojas i horizont grada. Potpuno opremljena kuhinja, veš mašina/sušilica u apartmanu, brzi Wi-Fi, pametni TV. Smješten u nagrađivanom odmaralištu na plaži, nudi dva beskrajna bazena uz more, restoran i bar, luksuzni spa, najsavremeniji fitnes centar, uslugu parkiranja i tim za usluge konsijerža. Jedinica za nepušače.
Prosječna ocjena: 4,87 od 5, recenzija: 79
My Beach Club - Your Retreat by the Beach! #4
Opustite se i uživajte - plaža vas zove! Ovo utočište s 1 spavaćom sobom i 1 kupatilom nudi moderan život na obali, nekoliko koraka od plaže Hollywood. Elegantan dnevni boravak. Dobro opremljena kuhinja. Apartman nudi klima-uređaje i stropne ventilatore u cijeloj dnevnoj sobi i spavaćim sobama, brzi internet, televizore ravnog ekrana i radne prostore. Terasa u dvorištu sa roštiljem. Zajednička prostorija za pranje veša. Nenadmašna lokacija sa sjajnim sadržajima za nezaboravan odmor na plaži na Floridi.
Prosječna ocjena: 4,94 od 5, recenzija: 63
Studio apartman s bračnim krevetom (širok 180–200 cm) | Otvoreni dnevni boravak | Hollywood Beach
Opustite se u ovom udobnom privatnom studio apartmanu s luksuznim bračnim krevetom (širine 180–220 cm) i modernom obalnom udobnošću u Costa Hollywood Beach Resortu. Smješteni nekoliko koraka od šetališta Hollywood Beach Broadwalk, uživajte u sadržajima u stilu odmarališta, uključujući bazen i bar na krovu, 24-satni fitnes centar i uslugu recepcije. ✨ Bez naknada za čišćenje. Bez skrivenih naknada. Šta je u blizini: ✔ Hollywood Beach ✔ Amfiteatar ArtsPark ✔ West Lake Park Centar za prirodu ✔ Anne Kolb
Prosječna ocjena: 4,72 od 5, recenzija: 233
Apartman s pogledom na okean | Lyfe Resort
Probudite se iznad Atlantika. Sa 25. sprata Lyfe Resorta s 5 zvjezdica, ovaj apartman ima pogled na okean s jedne strane i na horizont grada s druge strane, a ima i privatni balkon od 20 m² s kojeg možete uživati u svemu tome. ✔ Brzi Wi-Fi s vlaknima ✔ Direktan pristup plaži, grijani beskonačni bazeni, jacuzzi, teretana otvorena 24 sata ✔ Usluga parkiranja ✔ Potpuno opremljena kuhinja s uređajima Bosch i Sub-Zero ✔ Namjenski radni prostor Nekoliko koraka od plaže Hollywood, 20 minuta od aerodroma FLL.
Novi smještaj
Direktan pogled na okean i pristup plaži + besplatan parking
Smještaj na plaži sa zadivljujućim pogledom na okean čim prođete kroz ulazna vrata. Surf Road Beach House se nalazi na šetalištu Hollywood Beach, omiljenom za lokalce i posjetioce koji nude 2,5 milje plaža svjetske klase, atrakcije kao što su Margaritaville Resort, bezbroj restorana, barova, prodavnica, iznajmljivanje bicikala, porodičnih objekata, parkova i još mnogo toga (a to je samo pješačka udaljenost). Imajte na umu da je treći krevet u dnevnoj sobi zračni madrac bračne veličine.
Prosječna ocjena: 4,99 od 5, recenzija: 129
Luksuzni odmor uz okean
Uživajte u panoramskom pogledu na Atlantik iz ovog modernog dvosobnog stana s 2 kupatila. Potpuno namješten, ima potpuno opremljenu kuhinju, luksuzne zajedničke prostorije i pristup sadržajima odmarališta kao što su preljevni bazen, teretana i spa centar. Samo nekoliko koraka od plaže i u blizini ekskluzivnih restorana i prodavnica u Hollywoodu i Miamiju. Savršeno za one koji traže udobnost i sofisticiranost u rajskom okruženju. Rezervišite smještaj iz snova još danas!
Prosječna ocjena: 4,9 od 5, recenzija: 63
Surfside Beach House | Koraci do pijeska/besplatan parking
Probudite se i doživite vrhunski način života na plaži u našem domu, redizajniran u oazu u boutique stilu i vrhunski odmor na plaži. Smješten između obale i samo nekoliko koraka od Hollywood Beacha i šetališta, sve čemu se možete nadati je kratka šetnja, vožnja automobilom, vožnja brodom ili vožnja biciklom. Nedavno smo preuzeli ovaj smještaj od dugogodišnjih Superdomaćina i posvećeni smo nastavku njihovog nasljeđa izuzetnog gostoprimstva i nezaboravnih boravaka.
Prosječna ocjena: 4,97 od 5, recenzija: 30Popularni sadržaji u smještajima za odmor na lokaciji: Hollywood Beach
Boravite u blizini najboljih znamenitosti na lokaciji: Hollywood Beach
Hollywood Beach
1.651 lokalac preporučuje
Dania Beach
188 lokalaca preporučuje
Margaritaville Hollywood Beach Resort
326 lokalaca preporučuje
Dania Beach Pier
241 lokalac preporučuje
Anne Kolb prirodni centar
241 lokalac preporučuje
The Diplomat Beach Resort Hollywood, Curio Collection by Hilton
28 lokalaca preporučuje
Ostali sjajni smještaji za odmor na lokaciji: Hollywood Beach

Luksuzni privatni kondominij s jacuzzijem i pogledom na okean!
Prosječna ocjena: 4,9 od 5, recenzija: 48
Luxury Skyline Shores Hyde Beach
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 24
Uz plažu 2/2 Penthouse u hotelu Hyde
Prosječna ocjena: 4,82 od 5, recenzija: 83
Šetnja do plaže - prostrana tropska rajska vila
Prosječna ocjena: 4,87 od 5, recenzija: 60
Predivan stan na plaži.
Prosječna ocjena: 4,82 od 5, recenzija: 61
Luxe 1 BR s pogledom na okean pored plaže, nevjerovatan bazen
Prosječna ocjena: 4,85 od 5, recenzija: 34
Odmor na plaži | Nekoliko koraka do plaže Hollywood | Za 5 osoba
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 14
Luksuzni smještaj uz okean/blizu stadiona
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 45Kada je najbolje vrijeme da se posjeti Hollywood Beach?
| Mjesec | Jan | Feb | Mar | Apr | Maj | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prosječna cijena | 352 KM | 409 KM | 402 KM | 326 KM | 284 KM | 301 KM | 277 KM | 258 KM | 232 KM | 249 KM | 277 KM | 330 KM |
| Prosječna temperatura | 20 °C | 21 °C | 23 °C | 25 °C | 27 °C | 28 °C | 29 °C | 29 °C | 28 °C | 27 °C | 24 °C | 22 °C |
Destinacije koje možete istražiti
- Kondominiji za iznajmljivanje Hollywood Beach
- Hotelske sobe Hollywood Beach
- Smještaji uz plažu za iznajmljivanje Hollywood Beach
- Smještaji u odmaralištima Hollywood Beach
- Smještaji s bazenom za iznajmljivanje Hollywood Beach
- Smještaji s pristupom jezeru Hollywood Beach
- Smještaji s WC školjkom prilagođene visine Hollywood Beach
- Smještaji s kajakom Hollywood Beach
- Stanovi za iznajmljivanje Hollywood Beach
- Smještaji uz obalu Hollywood Beach
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za kućne ljubimce Hollywood Beach
- Kuće blizu plaže za iznajmljivanje Hollywood Beach
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za porodice Hollywood Beach
- Kondominiji blizu plaže za iznajmljivanje Hollywood Beach
- Kuće za iznajmljivanje Hollywood Beach
- Smještaji s pristupom plaži Hollywood Beach
- Smještaji sa saunom Hollywood Beach
- Smještaji s masažnom kadom Hollywood Beach
- Smještaji za odmor Hollywood Beach
- Vile za iznajmljivanje Hollywood Beach
- Smještaji s krevetom prilagođene visine Hollywood Beach
- Apartmani s dodatnim uslugama Hollywood Beach
- Smještaji u aparthotelima Hollywood Beach
- Boutique hoteli Hollywood Beach
- Smještaji s doručkom Hollywood Beach
- Plaža Fort Lauderdale
- Majami Bič - Južna Plaža
- Brickell City Centre
- Stadion Hard Rock
- Bayfront Park
- Dolphin Mall
- Plaža Haulover
- Miami Beach Convention Center
- Univerzitet u Miamiju
- Srednja četvrt
- Sawgrass Mills
- Las Olas Beach
- Bayside Marketplace
- LoanDepot Park
- Hollywood Beach
- Bal Harbour Beach
- Porsche Design Tower
- CG Cosmetic Surgery
- Greater Fort Lauderdale Broward County Convention Center
- Amerant Bank Arena
- Aventura Mall
- Plaža Lauderdale-By-The-Sea
- Gradski trg
- Dadeland Mall





