
Smještaji za odmor prikladni za porodice na lokaciji: Praia do Francês
Pronađite i rezervišite na Airbnbu jedinstvene smještaje prikladne za porodice
Najbolje ocijenjeni smještaji prikladni za porodice na lokaciji: Praia do Francês
Gosti se slažu: Ovi smještaji prikladni za porodice imaju visoku ocjenu po pitanju lokacije, čistoće i drugih kategorija.

Casa duplex, 3/4, na Praia do Francês/AL
Vaša porodica na dobroj lokaciji, 100 metara od plaže! Ima 3 klimatizovane spavaće sobe, dnevni boravak i trpezariju povezane s kuhinjom, 2 kupatila, balkon i dvorište; prostor za odmor s roštiljem, jedno parkirno mjesto i pješčanik za igru. Spavaće sobe imaju: Spavaća soba 2 (prizemlje) = 1 bračni krevet; Spavaća soba 1 (prvi sprat) = 1 krevet za jednu osobu s krevetom na izvlačenje, 1 bračni krevet i 1 dodatni madrac; Spavaća soba 3 (prvi sprat) = 2 kreveta za jednu osobu; Ukupno 9 osoba, uključujući dodatni madrac.
Prosječna ocjena: 4,93 od 5, recenzija: 14
Apartman 107: 100 m od plaže, sa bazenom.
Uživajte u udobnom stanu udaljenom samo 100 metara od mora, idealnom za opuštanje u hladovini viseće ležaljke na balkonu nakon plaže, uživanje u kupanju u bazenu stambene zgrade i šetnju do barova, restorana i tržnica. Stan u prizemlju ima Smart TV od 43 inča, internet od 200 Mbps, aparat za kafu na kapsule, pročišćivač vode, mikrovalnu pećnicu, opremljenu kuhinju i udobno okruženje za praktičan i opuštajući boravak. Idealno za porodice koje traže udobnost i vrhunsku lokaciju na Praia do Francês.
Prosječna ocjena: 4,89 od 5, recenzija: 46
Apartman Varanda do Paraíso, Praia do Francês!
Opustite se i uživajte sa cijelom porodicom u ovom mirnom smještaju. Nalazi se u raju Praia do Francês. Ograđena zajednica, moderna, s dva bazena, igralištem, privatnim parkingom, odličnim prostorom za odmor i najboljom infrastrukturom na južnoj obali Alagoasa. Stan s odličnim prostorom i udobnošću. Klimatizovani gurmanski balkon i opremljen roštiljem, internetom s Wi-Fi mrežom, kuhinjom, dnevnom sobom i velikom spavaćom sobom. Savršeno za dane odmora i privatnosti na najljepšoj plaži Alagoan.
Prosječna ocjena: 4,94 od 5, recenzija: 35
Apartman Francuski raj I 2Q + Klima I Bazen I Garaža
🌴 Opustite se u apartmanu Paraíso do Francês! Potpuno opremljen stan za najviše 5 gostiju, sa 2 klimatizovane spavaće sobe (bračni kreveti), Wi-Fi mrežom, pametnim TV-om, opremljenom kuhinjom, digitalnom bravom, posteljinom i peškirima. Kondominij s bazenom, prostorom za roštilj, dječjim prostorom i besplatnim parkingom. Privilegovana lokacija, samo 1,3 km od Praia do Francês, u blizini teretane i 24-satne praonice veša. Udobnost, praktičnost i mir tokom vašeg boravka!
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 79
Kuća u francuskom stilu 400 metara od plaže i 200 od ulice
Casa na Praia do França sa svojom privilegovanom lokacijom samo 400 metara od plaže i samo 200 metara od La Rue , najboljih restorana i zanatskih radnji. Udobna kuća s 3 spavaće sobe, sve s klima-uređajem, 3 kupatila. Sve je uređeno s velikom pažnjom kako biste imali miran i ugodan boravak. Moći ćete uživati u besplatnom bazenu i visećim ležaljkama za odmor. Imamo Wi-Fi . NAPOMENA: NEMA GLASNOG ZVUKA. POSEBNO NAKON 22:00
Prosječna ocjena: 4,98 od 5, recenzija: 152
Vile Pratagy VIP - Rustični bungalov
Villas do Pratagy je stambeni kondominij nalik odmaralištu koji se nalazi na vrhu brda, u blizini plaža Pratagy, Sereia i Ipioca. Jedinstven prostor u potpunosti uklopljen u prirodu usred područja za očuvanje okoliša, Pratagy APA. Sve kuće su okružene travnjakom i vrtovima. Prostor za odmor ima preljevni bazen s pogledom koji oduzima dah! Nalazimo se na sjevernoj obali Maceióa, gradske regije, samo 13 km od centra grada.
Prosječna ocjena: 4,88 od 5, recenzija: 332
CasaMar Francuski
Udobna, udobna kuća, na dobroj lokaciji u Praia do Francêsu, oko 700 metara od plaže i šarmantne ulice La Rue. Blizu svega: restorana, tržnica, apoteka, praonica rublja i drugih sadržaja. Ima 3 spavaće sobe s poluprivatnim kupatilom, a sve imaju klima-uređaj te posteljinu i peškire. Wi-Fi, pametni TV, garaža, bazen, prostor za roštilj, balkon s visećim ležaljkama, potpuno opremljena kuhinja. Ne morate brinuti ni o čemu!
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 21
Stan Condominium Imperial Beach French
Stan 50 metara od vode, s odličnom lokacijom za uživanje s porodicom ili prijateljima, u blizini supermiksa, pekare, barova i restorana mjesta, sve se radi šetnjom. Terrio apartman, sa strane recepcije, prilagođen svim uzrastima. Rezidencija nudi veliki zajednički balkon sa stolovima, stolicama, na prvom spratu, s pogledom na more. Recepcija 0-24, garaža. Izlaz iz rezidencije je ispred mjesta Salva Vidas na moru.
Prosječna ocjena: 4,93 od 5, recenzija: 15
Kuća Barra de São Miguel | Blizu Maceióa
Smještena u Barra de São Miguelu (Alagoas), na samo oko 30 minuta od Maceióa (Orla de Pajuçara), naša kuća je idealna za one koji žele uživati u predivnim i mirnim danima. Samo 10 minuta hoda do plaže, laganom i mirnom stazom, možete pješice bez automobila. 📍 300 metara od pekare 📍 500 metara od pijace i apoteke Kompletna, privatna i udobna kuća, savršena za porodice koje žele praktičnost, blizinu mora i odmor.
Prosječna ocjena: 4,98 od 5, recenzija: 59
kuća s bazenom i kuhinjom vani.
Opustite se s cijelom porodicom u ovom mirnom smještaju. smještaj s bazenom i vanjskim prostorom za zabavu s kuhinjom,roštiljem i freseerom, kao i kupatilima za tuširanje vani. unutrašnji prostor s 1 klimatizovanom spavaćom sobom s apartmanom i dnevnom sobom i kuhinjom također je klimatizovan. odlična lokacija, 5 km od francuske plaže.
Prosječna ocjena: 4,97 od 5, recenzija: 177
Kuća B • Privatni bazen | Gurmanski balkon | Kućni ljubimci
Udobna i kompletna kuća za uživanje u mirnim danima u Barra de São Miguelu, s privatnim bazenom, integrisanim gurmanskim balkonom i pogodnošću blizine mora. Smještena u kondominiju Barra Mar, nekoliko metara od plaže, ova kuća je pripremljena za porodice i grupe koje traže udobnost, privatnost i opuštajuće iskustvo na obali Alagoasa.
Prosječna ocjena: 4,83 od 5, recenzija: 115
Kuća na plaži French Beach - pogled na more
🌊 *SMJEŠTAJ NA PRAIA DO FRANCÊS, ALAGOAS* Uživajte u jedinstvenom iskustvu u prostranom i strateški lociranom objektu. Idealno za velike grupe i porodice koje traže udobnost i praktičnost. Pogled na more i manje od 50 metara od pijeska.
Prosječna ocjena: 4,9 od 5, recenzija: 10Popularni sadržaji u smještajima prikladnim za porodice na lokaciji: Praia do Francês
Smještaji s masažnom kadom prikladni za porodice

224 - Darling of Barra Bali !
Prosječna ocjena: 4,94 od 5, recenzija: 112
Barra Bali Resort - Barra de São Miguel waterfront
Prosječna ocjena: 4,84 od 5, recenzija: 142
Studio apartman 200 m od plaže - Edf Time - stan 417
Prosječna ocjena: 4,95 od 5, recenzija: 299
Ed. Najbolja lokacija Maceió ap 621
Prosječna ocjena: 4,91 od 5, recenzija: 304
Luksuzni studio u Pajuçari s prekrasnim POGLEDOM NA MORE!
Prosječna ocjena: 4,98 od 5, recenzija: 124
Studio 200m od plaže Ponta Verde
Prosječna ocjena: 4,97 od 5, recenzija: 206
Carpe Diem Residential Club Praia do Francês - AL
Prosječna ocjena: 4,96 od 5, recenzija: 49
Casa Foot in the Sand s 5 apartmana, bazenom i saunom
Prosječna ocjena: 4,8 od 5, recenzija: 40Smještaji prikladni za porodice i kućne ljubimce

Kuća na plaži s bazenom i prostorom za roštilj
Prosječna ocjena: 4,97 od 5, recenzija: 104
Apartman sa 2 spavaće sobe, balkonom i gurmanskim kutkom - Francês Garden 207
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 4
Kućica uz bazen u Praia do Francêsu
Prosječna ocjena: 4,89 od 5, recenzija: 70
Kuća s 3 apartmana · Bazen i bilijar u stanu
Prosječna ocjena: 4,94 od 5, recenzija: 34
Potkrovlje uz more (do 4 osobe)
Prosječna ocjena: 4,83 od 5, recenzija: 54
Kuća s bazenom u Praia do Francêsu
Prosječna ocjena: 4,96 od 5, recenzija: 27
Kuća 10 minuta od Francêsa • Zatvoreni kompleks s bazenom
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 13
Vista Mare House Beach
Prosječna ocjena: 4,96 od 5, recenzija: 26Smještaji s bazenom prikladni za porodice

Casa na Praia do Francês - 7 minuta hoda do mora
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 13
2 apartmana Bazen Gurmanski balkon - 600 m od plaže
Prosječna ocjena: 4,88 od 5, recenzija: 17
Udobna kuća u Praia do Francêsu
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 14
@flat105.frances
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 8
Dvosoban stan na plaži Praia do Francês
Prosječna ocjena: 5,0 od 5, recenzija: 19
Casa Aconchego do French
Prosječna ocjena: 4,91 od 5, recenzija: 11
Planinska kuća/ Francuska/La Belle Palha 02
Prosječna ocjena: 4,98 od 5, recenzija: 46
Kuća Praia do Francês
Prosječna ocjena: 4,86 od 5, recenzija: 14Destinacije koje možete istražiti
- Porto de Galinhas Smještaji za odmor
- Plaža Pipa Smještaji za odmor
- Jaboatão dos Guararapes Smještaji za odmor
- Garanhuns Smještaji za odmor
- São Miguel dos Milagres Smještaji za odmor
- Gravatá Smještaji za odmor
- Plaža Muro Alto Smještaji za odmor
- Parnamirim Smještaji za odmor
- Região Metropolitana de Campina Grande Smještaji za odmor
- Ponta Negra Smještaji za odmor
- Ipojuca Smještaji za odmor
- Olinda Smještaji za odmor
- Kuće za iznajmljivanje Praia do Francês
- Smještaji s pristupom plaži Praia do Francês
- Smještaji uz obalu Praia do Francês
- Stanovi za iznajmljivanje Praia do Francês
- B&B (noćenje s doručkom) Praia do Francês
- Smještaji uz plažu za iznajmljivanje Praia do Francês
- Smještaji s bazenom za iznajmljivanje Praia do Francês
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za kućne ljubimce Praia do Francês
- Kuće blizu plaže za iznajmljivanje Praia do Francês
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za porodice Brazil
- Praia do Francês
- Plaža São Miguel dos Milagres
- Praia de Jatiúca
- Praia do Toque
- Zgrada Time
- Maceió Shopping
- Lagoa da Anta
- Guaxuma
- Green Tip Of Orla
- Praia Do Sobral
- Pratagy Acqua Park
- Muzej Maceió
- Shopping Pátio Maceió-Sul
- Hotel Ponta Verde Praia Do Francês
- Ipioca plaža
- Hibiscus Beach Club
- Miai De Cima
- Parque Shopping Maceió
- Estadio Rei Pele
- Garça Torta Beach
- Lopana
- Praia do Sonho Verde
- Mirante Do Gunga
- Casa Barra De São Miguel





