
Smještaji za odmor s pristupom plaži na lokaciji: Kristalna rijeka
Pronađite i rezervišite na Airbnbu jedinstvene smještaje s pristupom plaži
Nekoliko statističkih podataka o smještajima za odmor s pristupom plaži na lokaciji: Kristalna rijeka

Ukupno smještaja za odmor
Istražite 60 smještaja za odmor na lokaciji: Kristalna rijeka

Cijene noćenja od
Cijene smještaja za odmor na ovoj lokaciji (Kristalna rijeka) počinju već od 134 KM po noćenju, bez poreza i naknada

Provjerene recenzije gostiju
Više od 3.800 provjerenih recenzija koje će vam pomoći da odaberete

Smještaji za odmor prikladni za porodice
40 objekata koji nude dodatni prostor i sadržaje prikladne za djecu

Smještaji za odmor prikladni za kućne ljubimce
Pronađite 20 smeštaja koji primaju kućne ljubimce

Smještaji za odmor s bazenom
10 objekata koji imaju bazen

Smještaji s posebnim radnim prostorima
20 objekata ima poseban prostor za rad

Dostupnost Wi-Fi mreže
60 smještaja za odmor na ovoj lokaciji (Kristalna rijeka) uključuje pristup Wi-Fi mreži

Popularni sadržaji za goste
U smještajima na ovoj lokaciji (Kristalna rijeka) gosti vole sljedeće sadržaje: Kuhinja, Wi-Fi i Bazen

Prosječna ocjena: 4,9
Boravci na ovoj lokaciji (Kristalna rijeka) imaju visoke ocjene gostiju, u prosjeku 4,9 od 5!
Najbolje ocijenjeni smještaji s pristupom plaži na lokaciji: Kristalna rijeka
Gosti se slažu: Ovi smještaji s pristupom plaži imaju visoku ocjenu po pitanju lokacije, čistoće i drugih kategorija.

Grijani bazen uz obalu +jacuzzi+igraonica+golf
Dovedite brod ili iznajmite smještaj u blizini! Minute do vode ZA scalloping. Uživajte u GRIJANOM bazenu, jacuzziju, zelenilu, stolu za stolni tenis, masažnoj stolici, košarkaškoj igraonici, daskama za veslanje, kajacima, biciklima, četiri pristaništa za jet-ski i pristaništu za brodove. STANICA ZA ČIŠĆENJE RIBE/duboki kanal. Otvoren tlocrt sa 4 spavaće sobe, 3 kupatila i mogućnošću da udobno spava 16 osoba. U blizini rampe za brodove s pristupom izvorima Weeki Wachee. Odličan smještaj za ribolov, posmatranje jakobovih kapica, dupina i morskih krava, nekoliko minuta do biciklističkih i pješačkih staza! Prikladno za kućne ljubimce!

Za 8 osoba | Priključak za kamp prikolicu | Na kanalu | 2 rampe za čamce
Jedinstvena kuća na stupovima s 2 spavaće sobe i 1 kupatilom na otoku u arhipelagu Ozello Keys, Crystal River, s pogledom na kanal koji vodi do Meksičkog zaljeva. Nedavno renovirana s modernim pomorskim štihom. Potpuno opremljena kuhinja, vešernica u zatvorenom prostoru i dovoljno mjesta za parkiranje (rekreativna vozila uz odobrenje; do 8 vozila). Prikladno za pse! Uključuje 4 kajaka s veslima. Potkrovlje na spratu i spavaća soba u prizemlju imaju bračne krevete (širine 180–220 cm), televizore, radni prostor i dodatne mogućnosti za spavanje. Renovirano kupatilo s velikim tušem u ravnini poda.

Smještaj uz rijeku Alocochee/Rainbow s pristaništem
.🌿 PROSTOR Dobro došli u rijetko utočište uz rijeku, gdje se spajaju rijeke Withlacoochee i Rainbow – mirno i vrlo traženo mjesto u Dunnellonu. 🌊 Direktan pristup dvjema rijekama s privatnog pristaništa 🛶 Kajaci i kanui su uključeni 🌅 Milion pregleda, zalasci sunca i divlje životinje Unutra uživajte u otvorenom dnevnom boravku s velikim prozorima, udobnim prostorom za sjedenje i opremljenom kuhinjom. Spavaće sobe su svijetle i udobne, savršene za opuštanje nakon vremena provedenog na vodi. Izađite van da veslate, pecate, večerate na otvorenom ispod hrastova prekrivenih mahovinom.

Nedavno renovirana kuća Crystal River na 1 hektaru
Vaša porodica će biti blizu svega kada odsjednete u ovom smještaju koji se nalazi u centru grada. Odmah preko HWY 19 od Kings Baya, nekoliko minuta od rampi za brodove, izvora, restorana i shoppinga. Smještaj uključuje 1 bračni krevet (180x200), 1 bračni krevet (180x200) i 2 kreveta za dvije osobe, potpuno opremljenu kuhinju, praonicu rublja u sklopu objekta, prostrano dvorište s terasom, sjenicu i roštilj. Prihvatamo kućne ljubimce za male kućne ljubimce, ali kućni ljubimci nisu dozvoljeni na bilo kojem namještaju. Mirno okruženje, sigurno skrovito okruženje.

Odmor, kondominij/vez za brod/bazen uz obalu
Ovaj ekskluzivni kompleks nudi stari šarm Floride. Uzdignute šetnice, bazen, pristanište s vezom za čamac, stanica za čišćenje školjki i obilje divljih životinja za posmatranje. Savršeno za par, omogućava do četiri osobe. Nudimo dah koji oduzima izlazak i zalazak sunca od poda do plafona. Vožnja kajakom, školjka, promatranje ptica, ribolov, golf i plivanje s morskim kravama dostupni su na lokalnoj razini. Fantastični riblji restorani, trgovine namirnicama i shopping u blizini. Dođite i doživite najbolje što Crystal River ima za ponuditi

1BR House
Ažurirana gostinjska kuća u blizini vode, rampe za brodove, golf, ribolov (pristup Meksičkom zaljevu/ljuskanje) utočište za morske krave, Three Sisters Springs, restorani, zaljevska plaža. Parking za prikolice/brodove, pristup vodi/Kings Bayu, ponesite kajake/SUP-ove, koristite naše bicikle, mirno okruženje uz obalu za šetnju/biciklizam. Pješačka udaljenost do Plantation Inna za golf, ribolov, ronjenje, iznajmljivanje kajaka/brodova. Ovo je jedna od dvije jedinice u sklopu objekta. Za 2BR smještaj potražite broj oglasa na Airbnbu 34363654.

Retro Retreat - uz obalu/kajaci za 6 osoba/bicikli
💦KUĆA UZ VODU NA KANALU NA ODLIČNOJ LOKACIJI. 2 nova kajaka sa sjedištem na vrhu/sjedištima kao na stadionu. 2 dodatna jednokrajca i 1 tandem. Malo pristanište za čamce na praznoj parceli pored, samo za vašu upotrebu. Potpuno novi bicikl za 1 muškarca i 1 ženu, sto za vatru, štapovi za pecanje, sto za piknik sa suncobranom pored vode. Zabavan retro dekor s otvorenom kuhinjom/dnevnim boravkom s gramofonom/pločama i udobnim kaučem. Blizu smo svega... VOŽNJA KAJAKOM RIBOLOV RAZGLEDAVANJE/PLOVIDBA AIRBOATOM LOV NA JAKOVE KUPOVINA

Duboki kanal uz obalu školjki i ribarskog raja
Ovaj prelijepi dom na štulama je spreman da vam poželi dobrodošlicu! Imamo vrlo poželjan kanal za duboku vodu, savršen za bilo koji brod. Samo 15 minuta od zaljeva gdje ćete imati najbolje školjke, ribolov i plovidbu. A možete se voziti kajakom u rijeci direktno s mola. Na našem pristaništu mogu stati dva broda do 12 metara. Posmatrajte morske krave, delfine i našu morsku vidru direktno s terase! Spava 8 osoba i ima dva prekrasna trijema s mrežom. Sadržaji uključuju potpuno opremljenu kuhinju, generator za cijelu kuću, kajake i roštilj

Anitino skrovište na obali prirode
Lokalno je ova lokacija odabrana kao jedna od najboljih privatnih na vodenim lokacijama na obali prirode. To je mirno utočište i savršeno mjesto za pogled na izlazak sunca , zalazak sunca , ptice , morske krave , delfine i odmor u mirnom i romantičnom okruženju. Ponesite svoje igračke i koristite naš dok , kajake i bicikle. Uživajte u mirnim šetnjama , posjetite našu lokalnu plažu, golf , ribolov ili jednostavno opuštanje u našoj ležaljci odmah iznad našeg malog vodopada. Tu su i lokalni parkovi i pješačenje u blizini.

Rijeka Waterfront Crystal s pristaništem i kajacima
Na Crystal Riveru s pristaništem. Do odmarališta Plantation možete doći pješice. Brodom ili kajakom do 7 restorana uz obalu. Zabavna paluba s plutajućim pristaništem bez lifta. Preuređeno 2020. godine, dovoljno prostora za porodicu i dodatni parking za prikolice. Pecanje ili veslanje 100 metara do otvorene vode Kings Baya i King Springa, Hunter Springsa, Three Sisters Springsa. Morske krave često privezuju, riba u zaljevu, plivanje u izvorima, školjke, ronjenje, eko obilasci i ribolovni izleti svjetske klase.

Seoska kućica Ozello Keys u Crystal Bayu
2/1 Ozello obalna seoska kućica na štulama okružena prirodom, mirom i beskrajnim pogledom na vodu i ušće. Raj za ljubitelje prirode. Svjetski poznati ribolov i školjke. Obična viđenja delfina i morskih krava. Opustite se s cijelom porodicom na velikom zaklonjenom trijemu s kojeg se pruža prekrasan pogled na obalu prirode i zapanjujuće izlazak sunca iznad slane močvare. Otvoreni tlocrt otvara se prema velikom zaklonjenom trijemu s trpezarijom i prostorom za opuštanje s privatnim i prostranim pogledom na vodu.

Pelican Path Fishing Lodge @ Crystal River
Dobro došli u Pelican Path Fishing Lodge @ Crystal River. Smještaj se idealno nalazi u roku od nekoliko minuta od svega što nudi „Obala prirode” Crystal River i Floride. Plivanje s morskim kravama, ribolov, scalloping, vožnja kajakom, ronjenje s maskom i disalicom, planinarenje, biciklizam,istraživanje zadivljujućih prirodnih izvora i hvatanje zalaska sunca samo su neke od aktivnosti u kojima možete uživati. Tu su odlični morski plodovi, obližnje plaže i još mnogo toga što će vas zaokupiti kratkom posjetom.
Popularni sadržaji smještaja s pristupom plaži na lokaciji: Kristalna rijeka
Stanovi za najam s pristupom plaži

Teniski kondominij uz obalu

Oasis @ Sea Ranch

Udoban studio La Palma B

Fort Island Inn

Gulf Access Waterfront Fully Furnished Home W Dock

Penthouse Pleasures

Smještaj s 3 spavaće sobe, bez garaže, s parkingom na prilazu i dvorištem.
Kuće za najam s pristupom plaži

Weeki Wachee, Florida Cijela kuća - 2 kreveta 2 kupatila

Oaza na grijanom bazenu i jacuzziju s mrežom u Zaljevu!

Obala | Pristup zaljevu | 4 kajaka | Weeki Wachee

Weeki Wachee Pirate House-6703 W. Richard Dr.

Odmor na rijeci Rainbow - kajaci, cijevi i kolica za golf

Ozello Blue Waterfront Treetop Loft House za 6 osoba

„Dođite i zaplovite” | Kuća na stupovima uz obalu zaljeva

Raj na obali rijeke
Kondominiji za najam s pristupom plaži

Florida Florida

Udoban kondominij Gulf Island Resort #603 u Hudsonu

1/1, uz obalu, Hudson, privatna plaža! #410

Mir i tišina u Meksičkom zaljevu!

Zaljevski povjetarac · Čekaju vas zadivljujući zalasci sunca!

Crystal River Condo on the Gulf! 2 kreveta/2 kupatila

Kondominij uz okean s nevjerovatnim pogledom na plažu i zaljev.

Udoban kondominij s pogledom na Zaljev, posmatranje ptica + teleskop
Kada je najbolje vrijeme da se posjeti Kristalna rijeka?
| Mjesec | Jan | Feb | Mar | Apr | Maj | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prosječna cijena | 305 KM | 334 KM | 332 KM | 334 KM | 318 KM | 320 KM | 347 KM | 369 KM | 255 KM | 260 KM | 268 KM | 295 KM |
| Prosječna temperatura | 13 °C | 15 °C | 17 °C | 20 °C | 24 °C | 27 °C | 27 °C | 27 °C | 26 °C | 22 °C | 17 °C | 14 °C |
Destinacije koje možete istražiti
- Majami Smještaji za odmor
- Četiri ugla Smještaji za odmor
- Miami Beach Smještaji za odmor
- Orlando Smještaji za odmor
- Fort Lauderdale Smještaji za odmor
- Panama City Beach Smještaji za odmor
- Tampa Smještaji za odmor
- Destin Smještaji za odmor
- Holivud Smještaji za odmor
- Savannah Smještaji za odmor
- Jacksonville Smještaji za odmor
- Hilton Head Island Smještaji za odmor
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za kućne ljubimce Kristalna rijeka
- Kondominiji za iznajmljivanje Kristalna rijeka
- Hotelske sobe Kristalna rijeka
- Stanovi za iznajmljivanje Kristalna rijeka
- Brvnare za iznajmljivanje Kristalna rijeka
- Smještaji s masažnom kadom Kristalna rijeka
- Kuće za iznajmljivanje Kristalna rijeka
- Smještaji za iznajmljivanje prikladni za porodice Kristalna rijeka
- Smještaji s bazenom za iznajmljivanje Kristalna rijeka
- Smještaji s kajakom Kristalna rijeka
- Smještaji s pristupom jezeru Kristalna rijeka
- Smještaji uz obalu Kristalna rijeka
- Seoske kućice za iznajmljivanje Kristalna rijeka
- Vile za iznajmljivanje Kristalna rijeka
- Smještaji s pristupom plaži Florida
- Smještaji s pristupom plaži Sjedinjene Američke Države
- Weeki Wachee Springs
- Rainbow Springs State Park
- Epperson Lagoon
- Državni park Weeki Wachee Springs
- Tri sestre izvori
- Arheološki državni park Kristalna rijeka
- Fort Island Beach
- Svjetski konjički centar
- Manatee Springs State Park
- Državni park Paynes Prairie Preserve
- Homosassa Springs Wildlife State Park
- The Canyons Zip Line and Adventure Park
- K P Hole Park
- Rogers Park
- Cedar Lakes Woods & Gardens
- Hunters Spring Park
- Nacionalno utočište divljih životinja Crystal River
- Sholom Park
- Snježna mačka
- Robert K Rees Memorial Park
- Državni park Werner-Boyce Salt Springs
- Sims Park
- Sunwest Park
- Kristalna rijeka
- Aktivnosti Kristalna rijeka
- Aktivnosti Citrus County
- Aktivnosti Florida
- Znamenitosti Florida
- Nastupi Florida
- Letenje Florida
- Wellness Florida
- Sportovi na vodi Florida
- Degustacije Florida
- Na otvorenom Florida
- Kuhanje Florida
- Vježbanje Florida
- Obilasci na temu kulture Florida
- Fino objedovanje Florida
- Obilasci na temu hrane Florida
- Galerije Florida
- Umjetničke radionice Florida
- Divlje vrste Florida
- Aktivnosti Sjedinjene Američke Države
- Kupovina i moda Sjedinjene Američke Države
- Fino objedovanje Sjedinjene Američke Države
- Muzeji Sjedinjene Američke Države
- Obilasci na temu kulture Sjedinjene Američke Države
- Arhitektura Sjedinjene Američke Države
- Vježbanje Sjedinjene Američke Države
- Umjetničke radionice Sjedinjene Američke Države
- Letenje Sjedinjene Američke Države
- Wellness Sjedinjene Američke Države
- Obilasci na temu hrane Sjedinjene Američke Države
- Divlje vrste Sjedinjene Američke Države
- Znamenitosti Sjedinjene Američke Države
- Sportovi na vodi Sjedinjene Američke Države
- Nastupi Sjedinjene Američke Države
- Degustacije Sjedinjene Američke Države
- Galerije Sjedinjene Američke Države
- Kuhanje Sjedinjene Američke Države
- Uljepšavanje Sjedinjene Američke Države
- Na otvorenom Sjedinjene Američke Države







